10. Eger Rallye láka médiá

Slovenský šampionát v rally 2015 štartuje už koncom marca maďarskou Eger Rallye. Zaujímavé rýchlostné skúšky sem lákajú nielen veľké množstvo posádok, ale aj zástupcov médií.

Už o dva týždne odštartuje 10. Eger Rally, ktorá je v tomto roku zaradená do Majstrovstiev Maďarska v rally a Majstrovstiev Maďarska Historic Rallye, Majstrovstiev Slovenska v rally a Majstrovstiev Slovenska v rally historických vozidiel, maďarskej Rallye2 a Slovenského rally pohára. Organizátori pre posádky hlavných šampionátov pripravili 14 rýchlostných skúšok rozložených do dvoch súťažných dní. 

Zoznam prihlásených sa plní menami zo Slovenska, Maďarska, Česka i Poľska. Chýbať nebudú posádky známych tímov ako sú L Racing, KL Racing, RUFA Sport, Drotár autosport či Xiqio Racing. Mnohí jazdci sa predstavia v nových špeciáloch, čo predpokladá naozaj zaujímavé súboje na trati. 

S uzávierkou prihlášok pre súťažiacich (15. marec) sa pomaly blíži aj uzávierka akreditácií pre novinárov (25. marec). Prosíme preto všetkých zástupcov médií, ktorí majú záujem zúčastniť sa na otváracom podujatí Majstrovstiev Slovenska v rally 2015, aby si prečítali akreditačné pravidlá platné pre rok 2015 a zaslali na uvedený mail vyplnený akreditačný formulár. Podmienky akreditácie sú zverejnené na oficiálnej stránke organizátora www.rallye.sk/eger.

Zdenka Tamášová
Tlačové stredisko 10. Eger Rallye